groep 7 feestweek op de Koorschool

Deze hele week staat in het teken van het 60-jarig bestaan van onze school. op maandagmiddag mochten onze kinderen meedoen aan een tekenwedstrijd. Er kon gekozen worden voor straattekenen (op het schoolplein) of op een groot vel met wasco in één van de lokalen. Het werd een hele gezellige middag en kinderen uit verschillende groepen werkten samen; dat maakte het extra plezierig.

Op dinsdag werden er bootjes geknutseld van kosteloos materiaal. Wij hadden in groep 7 de beschikking over de hulp van vier ouders, waardoor de leerlingen heel goed geholpen konden worden. Om kwart over twaalf liepen we met de hele school naar het Griftpark en daar werden de bootjes te water gelaten. Het was een heel leuk gezicht met al die bootjes langs de waterkant. Gelukkig bleef het bijna droog, ook tijdens het eten van de boterhammen. Terug op school hebben we opgeruimd en heerlijk film gekeken. Het was kortom een superleuke dag!